Śląsk Świętochłowice Gospodarze

Świętochłowice - ul. Bytomska 40
90'

23'
Łukasz Krzywda Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
81'
Adrian Lesik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
84'
Damian Wasiak Taktyczne opóźnianie wznowienia gry poprzez odkopywanie piłki po przerwaniu gry przez sędziego.
38'
Kamil Adamczyk Próba wymuszenia rzutu wolnego
59'
Miłosz Pietrowski Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika.
73'
Roman Terbalyan Okazywanie niezadowolenia z decyzji sędziego

Patryk Wiśniewski Fizjoterapeuta
Damian Malujda Trener
Arkadiusz Spiołek Drugi trener
Adam Pajak Opieka medyczna
Jacek Nawrzoł Kierownik drużyny
Marcin Szczepowski Trener bramkarzy
Michał Pluta Trener
Michał Kaczmarczyk Kierownik drużyny
Piotr Ślusarczyk Drugi trener
Jakub Piekarski Fizjoterapeuta

Autor:

Utworzono:

21.03.2021

W dniu dzisiejszym o godzinie 15:30zespół Sarmacji Będzin rozegrał kolejne spotkanie w ramach rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2020/21. Na Stadionie Miejskim w Świętochłowicach przy ulicy Bytomskiej 40rywalem naszego zespołu był miejscowy Śląsk. Ostatni mecz obu zespołów w ramach 2 kolejki rozegrany 2 września zakończył się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy2:1.

Niestety popularnie mówiąc nasz "zespół nie dojechał" na pierwszą połowę...Śląsk Świętochłowice w tej części meczu miał zdecydowaną przewagę i zasłużenie prowadził 1:0 po bramce byłego zawodnika Grodźca Będzin - Bartosza Nawrockiego, obiektywnie trzeba przyznać że był to najniższy wymiar kary wymierzony naszemu zespołowi przez gospodarzy. Druga połowa była znacznie lepsza w naszym wykonaniu, dobre okazje do zdobycia bramki w drugiej części spotkania mieli Roman Terbalyan oraz Mateusz Tomko, niestety nie udało im się ich zamienić na bramki. Gospodarze po kontrze zdobyli jeszcze bramkę na 2:0, z naszej perspektywy na szczęście sędzia dopatrzył się pozycji spalonej strzelca bramki. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Śląska Świętochłowice 1:0, nas z pewnością martwi fakt, że po dwóch meczach na koncie widnieje zero po stronie zdobytych punktów oraz strzelonych bramek. Już za tydzień odbędzie się "najważniejszy mecz sezonu" w sobotę o godzinie 15:30 na Stadionie Miejskim w Będzinie przy ulicy Sportowej 6, tym razem w "derbowym pojedynku" naszym rywalem będzie RKS Grodziec.

Cały mecz Śląsk Świętochłowice 1:0 (1:0) Sarmacja Będzin

Wiadomości (utwórz nową)