30.04.2014 Środa MECZ MUKP Dąbrowa Górnicza - BKS Sarmacja Będzin . INFORMACJE Wtorek trening odwołany.

Środa 30.04.2014 odbędzie się mecz ligowy MUKP Dąbrowa Górnicza - BKS Sarmacja Będzin. Zbiórka o godz 14.30 pod klubem sportowym Sarmacja Będzin. Jedziemy wszyscy autokarem do Dąbrowy Górniczej.

Zabieramy legitymacje, ochraniacze, białe getry, ortaliony, stroje zielone i badania osoby które jeszcze nie dostarczyły ich do trenera.

Kadra:Bernat Białas Drzewiecki Flak Gawinkowski Grzegorczyk Kosowski Maciejczyk Nowak Piwowar Sito Woronowicz   Proszę wszystkich o obecność w razie jakiś problemów kontakt telefoniczny.

Osoby nie powołane do kadry meczowej również mogą przyjść i dopingować swoich kolegów.

Dla rodziców (rozpoczęcie meczu 16.00, Stadion komunalny przy ul.Konopnickiej 29) Powrót około 17.30.

Przypominam o uregulowaniu składek.

Od dnia 9 do 16 sierpnia odbędzie się obóz sportowy w Istebnej. Osoby zainteresowane wyjazdem na obóz proszone są o jak najszybszy kontakt  z trenerem.